logo

meso gjermanisht shqip

FILMA Me Titra Shqip

Ky aplikacion ju mundeson ti shihni filmat me te fundit te perkthyer ne gjuhen shqipe Filmat jane te nje cilesie te larte FULL HD dhe fale teknologjise se zhvilluar qe perdorim ne kete aplikacion nuk do te kete asnje bllokim apo ngadalesim gjat shikimit Reklamat ne aplikacion...

Quran Shqip Translation MP3

This App is your unique mobile source for high quality MP3 translations of the meanings of the Qur 39 an in Shqip the Albanian language All audio files are a sets of the suras of the Holy Qur 39 an along with an Shqip...

TV Shqip 1

TV DHE FILMA SHQIP Verejtje Ne nuk transmetojm asnje kanal televiziv apo FIlm te gjitha i marim nga webfaqe te pales se trete Nese doni te paraqitni ndonje shkelje ligjore ne do mundohemi tju ndihmojme dhe do te largojme nga app jone cdo video...

Radio Shqip - Albanian Radio

Albanian Radio Streaming AppRadio Shqip Tere radiot Shqiptare ne streaming gratis RadioShqip eshte rikthyer ne PlayStore me versioni e ri Me nje grafike te re e funksionalitete te reja Regjistrohuni falas ne radio shqip ...

Shkabaj

Aplikacioni Shkabaj ju mundëson të Dëgjoni top radiot shqipëtare nga Kosova Shqipëria Maqedonia dhe vende tjera OSE Shtoni radiot tuaja të preferuara nëse ato mungojnë në listen tonë Shikoni Live TV Shikoni qindra emisione filma ...

Humor Shqip

Humor Shqip eshte aplikacion i cili mundeson shikimin e videove humoristike Shikoni videot me te reja te humoristeve me te njohur shqiptar dhe serialeve me te njohura Me ket aplikacion mund te gjeni shum lete videot e ndryshme te serialeve dhe videove te shkurta humoristike...

Shiko TV SHQIP

Aplikacioni me i mire i ketij lloji ne PlayStore I krijuar nga stafi i iHA me synimin per te sjell tek ju nje produkt unik Cilesi HD I pershtatshem per cdo lloj telefoni I dizenjuar per Android KitKat dhe kompatibel me cdo pajisje Android...

Quran Shqip Translation MP3

Holy Quran in the Shqip Language Audio MP3 This App is your unique mobile source for high quality MP3 translations of the meanings of the Qur 39 an in Shqip language All audio files are the complete sets of the Holy Qur 39 an along...

Kurani shqip

Aplikacion i Kuranit të madhërishëm falas Përktheu kuptimet e tij nga gjuha arabe Prof Hasan I Nahi Përgatiti për botim Instituti Shqiptar i Mendimit dhe i Qytetërimit IslamTiranë 2006Kaptinat paraqiten me vargjet origjinale arabisht dhe me...

SHIKO TV SHQIP

JU LUTEM MOS JEPNI VLERESIME TE DOBTA VETEM NESE PER MOMENTIN NUK PUNON NJE KANAL APO DIQKA TEJTER Kanale televizive nga Kosova dhe Shqiperia në kohë reale SHIKO TV LIVENe MX Player vendoseni S W në vend te H W nese degjohet veq zeri dhe...

TV SHQIP

JU LUTEM MOS JEPNI VLERESIME TE DOBTA VETEM NESE PER MOMENTIN NUK PUNON NJE KANAL APO DIQKA TEJTER SHIKO TV LIVENe MX Player vendoseni S W në vend te H W nese degjohet veq zeri dhe nuk ka fotografi 6 DITE PA ERMALIN O...

Shqipëri Digital Clock

Amazing digital clock widget to Improve your smartphone or tablet desktop with the best pictures of your country To INSTALL the Republika e Shqipërisë Flag Widget you should to go to the widgets section choice the widget size and drag it into your desktop The...

Kurani Shqip

Ky aplikacion ju mundëson gjith vllezërve musliman dhe motrave msulinane të ndëgjojnë kuranin me perkthim shqip me zë Ky aplikacion përmban 30 juza në formatin mp3

Muzik Shqip

Ky aplikacion ju mundeson te ndegjoni muzik shqip mp3

Barcoleta Shqip

BARCOLETA SHQIP Ju mungon disponimi apo jeni në shoqëri dhe keni nevoj për ndërim të disponimit por nuk ju kujtohen gjëra interesante atëher ky aplikacion vlen për ju...

Suret Kur'anore Shqip

Ky aplikacion ju mundëson gjith vllezërve musliman dhe motrave msulinane të ndëgjojnë suret kuranore të ligjeruar në shqip

FilmAlb - Filma me titra shqip

Ky aplikacion ju mundëson ti shikoni filmat e fundit të kinemasë botërore me titra shqip me kualitet të lartë Ne jemi një grup zhvilluesish dhe përkthyesish që mundësuam këtë aplikacion për ju Ne përpiqemi që tua mundësojmë filmat në kohë sa më të shkurtër dhe me cilësi...

Thenie te Mencura Shqip

Ky aplikacion përmbanë Thënie të mençura Kuota Fjalë të Urta Thënie Filozofike Thenie Islame Shprehje të ndryshme nga autorët më të njohur botërorë dhe shqiptarë Albania Shqip Kosova Kosov ...

Fjalor Shqip Frengjisht

Fjalor shqip frengjisht dhe anasjelltas Ky aplikacion esht falas per perdorim vetem duhet te keni celularin e konektuar ne internet Ju faleminderit

Orari i Fluturimeve - Shqip

Ky eshte nje aplikacion i cili ju sherben te shikoni orarin e fluturimeve vetem me nje klikim Ky produkt eshte vetem nje testim se sa do te jete effektiv ne permbushjen e kerkesave te juaja ku une do te informohem ne baz te suportit tuaj...

Barcaleta Shqip

Barcaleta shqip eshte nje program mbi humorin dhe thenie per te qeshur me humorin tone Ju urojme argetim dhe qeshje pa fund QESHJA TE ZGJAT JETENSHAKONI APP E RI http play google com store apps details id al radio shqip

Peralla shqip 2

PËRALLA SHQIP 2 ALBANIAN TALES 2 Nëse fëmija juaj dëshiron një përallë këtu keni disa përalla për fëmijë të gjitha janë në gjuhen...

Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip

Lajme Shqip Lajmet e fundit nga mediat shqiptare nga Shqiperia Kosova Maqedonia dhe nga gjithe bota lexoni per Lajme Kuriozitete Sport Teknologji Showbiz Humor etj Lajmet e...

FILMA ME TITRA SHQIP

Shikoni me shume se 3000 filma me titra shqip Ky eshte aplikacioni i pare dhe i vetem qe ju mundeson ti shihni filmat me titra shqip ne Android FIlma SHqip FIlma me titra shqip Shqip TV SHqip FILMA

ilahije Shqip

Ky aplikacion ju mundeson te ndegjoni ilahi shqip ne formatin mp3 Per ta perdorur kete aplikacion ju nevojitet internet

Emra Shqip

Nëse keni probleme për të vendosur emrin e foshnjes suaj ky aplikacion ju ndihmon të bëni zgjedhjen e duhur Emra shqip Zgjedhni emrin për foshnjen tuaj në mesin e më shumë se 4500 emrave për vajza dhe djem

TV Box Shqip

Tv Box Shqip eshte aplikacion ne sistemin operativ android i cili ju mundeson te shikoni tv permes paisjeve te cilat kane kete sistem operativ Gjate diteve ne vazhdim lista e kanaleve do te zgjerohet Per shikimin e ketyre kanaleve poashtu nevojitet MX PLAYER te cilin mund...

Takvimi - Shqip

Takvimi për Kosovë Shqipëri Maqedoni dhe Mal të Zi Ulqin

Kurani Fisnik Shqip me lexim

Në emër të All llahut të gjithëmëshirshmit Kurani Fisnik i përkthyer në shqip dhe leximi në shqip që tani mund ta dëgjoni kuranin në gjuhën shqipe po ashtu edhe ta lexoni dhe ta kutponi atë Vërejtje Kur...

Tastiera Shqip - Albanian Key.

Albanian Keboard Albania Tastiera Shqip per telefonin tabletin tuaj Kjo tastiere eshte bazuar mbi tastierent baze te android 2 3 gingerbread dhe ka disa modifikime te vogla fjalor shqip me 25 fjale e shpreje edhe se fatkeqesisht nuk eshte akoma ne...

Radio Shqip

39 39 Radio Shqip 39 39 është aplikacion që mund të dëgjoji valët e radiove Shqiptare dhe Kosovare Për momentin ky aplikacion është në verzionin 1 0 dhe përmban gjithsej 46 radio stacione Për dallim nga...

Alba Tv Shqip Tv live Free

Alba Tv Ju mundeson te shikoni tv shqip ne android Ne Fillojm me disa kanale por synimi ynë esht qe të shtojmë tjera ne menyr legale duke bashkëpunuar me tv kompanit Shikim të Këndshem

ALBHD SHQIP TV

Informacion rreth Aplikacionit ALBHD SHQIP TV ju mundeson te shikoni televizor ne telefonin apo tabletin tuaj kudo qe jeni Aplikazioni punon me cdo paisje Android Ne aplikacioni ton mundsohen me shum se 100 kanale televizive Shqiptare edhe te Rajonit Mundesi te zgjidhni ju...

Fjalor Shqip Anglisht

Fajlor shqip anglisht dhe anasjelltas Aplikacion falas dhe i lehte per perdorim I mirepresim kritikat apo levdatat e ndryshme Ju faleminderit

Albradio HD Shqip

Albradio HD is updated from albradio all of you guys download this new version Free Old version will NOT be updated anymoreAlbradio HD is radio app with more than 50 stations in albanian languageNews Music radio programs Live competition radios...

Abetare Shqip (Ks)

Abetare ShqipVersioni per android i abetares qe mund te gjeni ne faqen http www gjuhaime com abetare Bashkatdhetarë të nderuar Është e drejtë themelore njerëzore ruajtja dhe kultivimi i identitetit kombëtar Shenja e parëdhe më e rëndësishme e këtij identiteti është gjuha amtare ...

Filmi Shqip

quot Filmi Shqip quot Eshte nje aplikacion qe i kushtohet filmit shqip Filmat qe jane te vlefshem per tu pare qe tani ne aplikacionin quot Filmi Shqip quot Jane si me poshte1 quot Zonja Nga Qyteti quot 2 quot Nje Shoqe Nga...

Horoskopi Shqip

Horoskopi Shqip Secili dëshiron të dijë parashikimet e yjeve përkrah kafes së mëngjesit Horoskopi DiellorAplikacioni Horoskopi të ofron parashikimin e yjeve në baza Ditore Javore Mujore dhe Vjetore Horoskopi KinezPërkrah horoskopit Diellor do ta keni mundësinë ta shijoni edhe horoskopin Kinez ...

Horoskopi Shqip - { Albanian }

Horoskopi Shqip ju lejon te lexoni horoskopin tuaj ditor nga telefoni tableti juaj ne menyre te shpejte e falas Cfare menyre me te mire per te nisur ditet sesa me parashikimin e fatit

Gazeta Shqip - Albanian Newsp.

Gazeta Shqip Albanian NewspapersShkarikoni dhe lexoni gazetat shqiptare nga telefoni tableti juaj Kur keni nje lidhje internet mund te shkarikoni shtyoin e dites e me pas ta lexoni gjte dites edhe kur nuk keni nje lidhje interneti

Alfabeti Shqip - Abetare

Zbuloni një mënyrë të re për mësimin e alfabetit në shqip për fëmijët tuaj Aplikacioni edukues interaktiv sjell mundësinë që fëmijët të mësojnë 36 shkronjat e Alfabetit të Gjuhës Shqipe ABC Shqip me ndihmën e ilustrimeve dhe narracionit atraktiv Përmes aplikacionit fëmijët nuk do...

Meso Fitness

MESO Fitness is all about helping YOU realise your personal potential and exceeding it Our tailored fitness packages are designed to bring out the best in you Whether it s your first time off the couch or you re a seasoned gym user contact...

Shqip

SHQIP është aplikacion për përdorues të avancuar Nuk përdoren TV kanale të palejuara ose të jashtëligjshme Mirëmbajtja e aplikacionit bëhet në mënyrë të rregullt gt Aplikacioni ofron funksione të avancuara për personalizim të aplikacionit siç është personalizimi i HOME me...

Radio Shqip - Radio Albania

This is the most simple fast and clear app for listening all the radio stations from Albania We have one of the most complete stations albanian radio stations list and we are sure you will find the stations you are looking for This app...

Shqipëria Luaj

Koleksion juaj më i madh i radiove shqiptare është këtu Radiot shqiptare sjell koleksionin e radiove tuaja të preferuara dhe stacione FM nga Shqipëria streaming LIVE në pajisjet tuaja Android Tani gëzojnë duke dëgjuar transmetimet në internet radio dhe...

Shqip Radio

All stations working fine For every complaint contact us Channel list Alpo Radio 94 1 FM AMC Love Radio 90 7 FMDukagjini Shqip RadioRadio Sharri Dragash Radio Club FM 100 4Radio Dedi24 Radio DielliRadio Energy FM Radio Haracina 99 9 FM Radio Jug 91 0 FM Radio KFOR...

SHQIP TV

Shqip Tv ju mundeson ti shikoni te gjitha kanalet Shqiptare nga Kosova Shqiperia Maqedonia dhe Diaspora dhe Shume kanale te huaja Verejtje Aplikacioni Shqip Tv nuk transmeton Asnje kanal por eshte thjesht nje player qe i luan linqet qe egzistojne ne internet

Peralla Shqip

PËRALLA SHQIP ALBANIAN TALES Nëse fëmija juaj dëshiron një përallë këtu keni disa përalla për fëmijë të gjitha janë në gjuhen shqipe ...

Shqip TV IPTV ILIRIA

IPTV Iliria Shqip TV channels your mobile This application allows you to watch Albanian TV channels on your mobile device As a IPTV Iliria subscriber you can use IPTV Iliria app anywhere in the world the watch all DigitAlb TV channels Contact us to activate...

Radio Myzeqeja Shqip

Radio Myzeqeja eshte nje radio interneti qe trasmeton 24 ore pa ndales Muzik Folklorike Popullore Myzeqare kryesisht Dasmore Ideja erdhi nga Adm Z Eduart Belulaj Dhe u realizua NE DATEN 01 01 2014 Fillimisht...

Alfabeti dhe Numrat SHQIP

Alfabeti dhe Numrat ShqipNdër aplikacionet e rralla edukative në tregun tonë për fëmijë të moshave të ndryshme Narracion i gjitha shkronjave dhe numrave me një zë të ëmbël fëmije Dizajn i veçantë për fëmijë në dërrasë të zezë me tekst të bardhë sikurse në...

Horoskopi Ditor shqip

Lexoni Horoskopin ditor te perditesuar ne shqip Gjithashtu do te gjeni edhe Horoskopin Mujor Horoskopin Vjetor Horoskopin Kinez Nqse deshironi ofrojme edhe Horoskopin e Dashurise te personalizuar ne baze te ditlindjes tuaj dhe partnerit Ky eshte I vetmi sherbim me pagese...

Meso Sure - Shqip

Aplikacioni Meso Sure eshte nje aplikacion tek i cili mund te mbeshteteni per mesimin e sureve kryesisht ka te permbledhura 19 sure te shkeputura nga Kurani

Filma Me Titra SHQIP

Shikoni filmat me te fundit te perkthyer ne Shqip aplikacioni ka reth 3500 filma Me Titra Shqip Filmat e ri shtohen cdo dite Eshte i vetimi program VEREJTJE Ky aplikacion eshte vetem nje player qe i luan linqet qe gjenden ne internet ...

German Albanian dictionary

This is German Albanian and Albanian German dictionary Wörterbuch Deutsch Albanisch und Albanisch Deutsch Fjalor Gjermanisht Shqip e Shqip Gjermanisht The Application works OFFLINE and does not need the internet connection Database...

Play More