logo

kenge popullore

Bleak House

BLEAK HOUSEbyCHARLES DICKENSCONTENTSPREFACEA Chancery judge once had the kindness to inform me as one of acompany of some hundred and fifty men and women not labouring underany suspicions of lunacy that the Court of Chancery though theshining subject of much popular prejudice...

Radio Myzeqeja

Radio Myzeqeja is a radio for Pop and Folk Music from Albania 24 hours a day Listen to Music 24 7 Programs and music for all tastes Get access to Radio Myzeqeja social media accounts and homepage Easy to use app with instant...

Filma per Femije Shqip

Ne kete aplikacion mund te gjeni me shum se 30 filma vizatimor te gjitha te dubluara ne gjuhen shqipe Ne te njejten kohe ky aplikacion eshte edhe edukativ pasiqe femijet tuaj do te kene mundesi te mesojne edhe shume fjale te reja Ky aplikacion gjithashtu ne...

Albanian Radio

Full list of albanian radios updated weekly with latest radios Full list Radio Tirana 1Radio Tirana 2Radio Tirana 3Alfa dhe Omega RadioAMC Love RadioBoom Boom RadioRadio ABCRadio DJ 96 1Radio JugRadio KontaktRadio StacioniTop Albania RadioTop GoldVIP FMRadio EmigrantiRadio DardaniaAlbania RadioRadio7AlbaniaRadio Maria AlbaniaRock Radio AlbaniaCITY RADIO ALBANIAEnergy Radio...

Kenge Per Femije

Kenge per femije zbavitni femijet tuaj me kete aplikacion ku mund te gjeni me shume se 50 kenge per femije ne gjuhen shqipe dhe ate angleze ne te njejten kohe ky aplikacion eshte dhe edukativ pasi qe nepermjet kengeve femijet mund te mesojne edhe shume...

Shqipëria Luaj

Koleksion juaj më i madh i radiove shqiptare është këtu Radiot shqiptare sjell koleksionin e radiove tuaja të preferuara dhe stacione FM nga Shqipëria streaming LIVE në pajisjet tuaja Android Tani gëzojnë duke dëgjuar transmetimet në internet radio dhe...

Radio Dukagjini

Ne kemi dëshmuar që dimë të lexojmë dhe kuptojmë mendimet e dëgjuesve tanë Radios në vend i kemi dhënë një emër duke bërë historinë me një ekip me dy studio të ndryshme në Pejë dhe Prishtinë RD është vlersuar votuar dhe cilësuar nga të...

Radio Myzeqeja Shqip

Radio Myzeqeja eshte nje radio interneti qe trasmeton 24 ore pa ndales Muzik Folklorike Popullore Myzeqare kryesisht Dasmore Ideja erdhi nga Adm Z Eduart Belulaj Dhe u realizua NE DATEN 01 01 2014 Fillimisht...

Albanian Popullore Shqiptare

Albanian music Albanian Muzikë popullore or Muzikë shqiptare displays a variety of influences Albanian folk music traditions differ by region with major stylistic differences between the traditional music of the Ghegs in the north and Tosks in the south Since the...

A2Z Albania FM Radio

The best collection of online radios and FM radios from Albania More than 25 radio stations from Albania This app is loaded with favourites list 6 color themes alarm sleep timer to auto shutdown FM after a time ...

Ansambli VATRA

Historik i shkurtër i ansamblit quot VATRA quot Klubi Kulturor Shqiptar quot Vatra quot në Bülach është themeluar në Prill të vitit 1993 Udhëhequr për vite nga Aktivisti zot Hysen Berisha Kryetar me një kryesi prej 15...

Radio Merova - official

Radio Merova eshte krijuar me daten 23 prill 2013 filloi me pune te pandalshme dhe beri shume degjues nga vendi dhe nga shume shtete te botes vetem me nje person i cili punoi pa u ndalur i cili nuk kishte finansim nga...

xheki

Xhevat Mehmeti XHEKI Official Per adhuruesit e kengeve te kengetarit Xhevat Mehmeti XHEKI eshte destinuar ky aplikacion Ne te keni informata te ndryshme nga Facebook twitter foto vido audio kenge events e gjer te informatat per kontakt te XHEKIT...

Alpo Radio

Alpo Radio Official android application Alpo Radio e cila është një nga stacionet e lira muzikore në Shqipëri Ata vënë burimeve e tyre në një mënyrë dinamike për të ju jap cilësi të këndshme Soun Alpo Radio është gjithashtu i njohur edhe për programet e...

10Minuta - Lajme Shqip

Lajmi i fundit ne Portalin 10Minuta Ofrojmë Lajmet e fundit ne Politik Sport Lajmi i fundit ne Portalin 10Minuta Ofrojmë Lajmet e fundit ne Politik Sport VIP Lifestyle Horoskopi Muzik Shqip...

Kura popullore

receta nga mjeksia Popullore Aplikacion gjuhen shqipe

Play More